Історія успіху: Горда Данило – Програміст

Posted on Posted in Історії успіхів

«Для мене 2021 – це ювілейний рік в CONTACTIS. 10 років – для мене це значний термін, я радий і вдячний CONTACTIS і колективу за те що завжди були поруч протягом такого тривалого періоду. Тому я зараз із задоволенням поділюся своєю кар’ерною історією.»

«СПІВБЕСІДА, РОЗМОВА З МЕНЕДЖЕРОМ, І ВЖЕ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ Я ПРИЙМАВ ДЗВІНКИ»

Йшов 2011 рік, я закінчував другий курс інституту і для мене стало актуальним питання проходження практики. Знайти роботу зі зручним графіком, щоб поєднувати її з навчанням, було непросто і тоді мій друг покликав мене в CONTACTIS, де він вже працював на той момент.

Я швидко пройшов співбесіду на посаду оператора з обробки вхідних звернень і мені дали для ознайомлення інформацію по одній з нескладних гарячих ліній. Потім розмова з менеджером по стандартам обслуговування і вже на наступний день я приймав дзвінки. А з кожним новим тижнем, кількість прийнятих мною ліній, зростала, так само як і мій професіоналізм.

«МЕНІ ДАЛИ ШАНС ПРОЯВИТИ СЕБЕ»

У 2013 році, в компанії звільнилася вакансія програміста. Я запропонував свою кандидатуру, так як програмування мене завжди приваблювало і в мене вже були деякі знання в цій області, але як з’ясувалося – їх було недостатньо. І все ж, мені дали шанс проявити себе – велике дякую CONTACTIS за цю можливість. Я старанно працював над своїми знаннями, звісно в експрес-режимі. Вдень і вночі я вивчав необхідні матеріали, працюючи вже з реальними проектами. Цей період був для мене одночасно і складним, і цікавим.

«КОЛЕГИ ЗАВЖДИ БУЛИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ МЕНІ»

Але я впевнений, що нічого б не вийшло без такого позитивного і доброзичливого колективу – всі мої, на той час, вже колеги, завжди і у всьому підтримували і були готові допомогти мені. А найважливіше для мене це, то що я зустрів тут свою майбутню дружину.

В CONTACTIS я подорослішав як людина і як фахівець, знайшов свою сім’ю та друзів.  Тому я вдячний долі, що 10 років тому вона привела мене саме в CONTACTIS.Інші статті