[АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА] -10% на послуги на період карантину

Офіційні правила акції:

 

  1. Організатором рекламної акції під умовною назвою «Знижка 10% на послуги на період карантину» є ТОВ «КонтактЦентр» (далі по тексту – Організатор).
  2. Акція триває з 17 березня 2020 року до 22 травня 2020 року включно (надалі – «період проведення Акції»). Дата закінчення акції може бути змінена і буде повторювати дату закінчення карантину, яка буде озвучена урядом України в офіційному указі.
  3. Отримати знижку можливо тільки протягом терміну, зазначеного в пункті 2 цих правил.
  4. Акція діє для всіх фізичних та юридичних осіб , з якими буде підписано контракт на надання послуг в період проведення Акції (далі «Замовник»).
  5. Знижка розповсюджується на будь-які послуги, що можуть бути надані Організатором  Замовнику в період проведення Акції.
  6. Знижка надається одноразово. Дана знижка буде зазначена в рахунку за перший місяць надання послуг Організатором Замовнику.
  7. За бажанням Замовника знижка може не застосовуватись.
  8. Існуючі Замовники Організатора можуть скористатися даною пропозицією, в разі якщо ними будуть замовлені нові послуги, робіт по яким раніше для них Організатор не здійснював.
  9. Знижка не сумується з іншими діючими знижками Організатора в період проведення акції.
  10. Організатор залишає за собою право змінити відсоток знижки, термін проведення акції або ввести додаткові обмеження при умові попереднього повідомлення про це в цих правилах. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування їх на цій сторінці сайту Організатора www.contactis.ua. Про зміну правил, Замовники що підпадають під дію акції, також будуть поінформовані електронним листом на контактну електронну пошту Замовника.

 

Більш детально про умови даної акції ви можете дізнатися у нашого менеджера за тел: (044) 206 48 00