История успеха: ГАРАГУЛЯ КАТЕРИНА — Тренер контактного центра CONTACTIS

Опубликовано: Категория: Истории успехов

В мене завжди був і є вибір. Проте можливості, знайдені в проекті CONTACTIS, тримають мене тут вже понад три роки.

«Wizz Air. My name is Kate. How may I help You?» Це привітання часом чула в слухавку навіть родина, яка в перерву телефонувала на мій стільниковий, щоб просто запитати, коли цього разу мене чекати, чи вже не чекати, на вечерю 🙂

 

Kate, тобто я, прийшла в компанію на посаду агента служби підтримки (оператора інформаційної лінії) проекту Wizz Air (одного з головних клієнтів CONTACTIS) більше трьох років тому.

 

Є певний стереотип, що робота в колл-центрі це — робота або для студентів, або для матусь немовлят, або для певного іншого сумісництва. Наприклад, в колл-центрах полюбляють відриватись від буденності дуже заміжні та дуже дорослі дівчата, яким за домівкою дивитись приємніше аніж працювати, проте «з’явився вільний час, і трохи набридло постійно просити в чоловіка гроші на різні дрібнички»…

 

Ні, я не підходила для жодної з тих категорій.

І це була далеко не перша робота в житті… Особисто мене зацікавив конкретний проект на повний робочий день, і іноді майже без вихідних. Причина була проста — напрямок «служба підтримки клієнтів авіакомпанії Wizz Air» був логічним продовженням попередньої кар’єри в авіагалузі.

 

Звичайно, стати знов агентом після декількох керівних посад здавалося дивним та підозрілим. Проте таке дійсно трапляється: коли займаєшся справді улюбленою справою, жага до отримання свіжих нових знань та унікального досвіду стає твоїм головним пріоритетом, критерієм успіху та особистого розвитку.

Компанія познайомила мене з цілою бандою моїх майбутніх друзів

Моє очевидне захоплення проектом мало чудовий результат: через стабільно відповідальне ставлення до всього, лише за півтора року мене призначили старшим агентом. Безумовно, багаторічна звичка до якості неминуче рано чи пізно і в цій компанії далася б взнаки та посприяла б підвищенню.

 

Проте, я також точно знаю, що людині, яка багато бачила, робота залишається цікавою тільки, якщо її влаштовує колектив, керівники, взаємодія з ними та їхня підтримка. А і з керівництвом компанії CONTACTIS, і з усіма іншими колегами мені дуже пощастило: з ними завжди цікаво, бо наш проект фактично притягував неординарних та незвичайних людей! Компанія познайомила мене, як виявилось пізніше, з цілою бандою моїх майбутніх друзів, за що я особливо дуже вдячна CONTACTIS!

 

Працюючи старшим агентом наступні півроку, я часто знайомила з проектом наших стажерів та допомагала всім новеньким опановувати найскладніші деталі справи. Регулярний коучінг нових працівників розкрив мій педагогічний талант, а повага всіх колег завжди спонукала мене робити з кожним днем ще більше, аніж вчора.

 

Коли через півроку моїх звершень на посаді старшого агента, в компанії відкрилась вакансія додаткового Тренера контакт-центру, я зрозуміла, що це саме те, що потрібно, бо бути прикладом офіційно — це абсолютна необхідність та можливість вдосконалюватись в улюбленій справі щодня та щогодини.

В мене завжди був і є вибір. Проте можливості, знайдені в проекті CONTACTIS, тримають мене тут вже понад три роки. А «понад три роки» в наш час — то є ціле життя 🙂Другие статьи